Polityka prywatności

[Administrator i dane kontaktowe administratora i Inspektora Ochrony Danych]

Administratorem danych osobowych jest firma Archimania Wojciech Gutowski ul. Grota Roweckiego 61, 15-174 Białystok

Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Archimania Wojciech Gutowski ul. Grota Roweckiego 61, 15-174 Białystok.

[Przetwarzanie danych]

Administrator przetwarza Pani/Pana dane w celu:
– realizacji szkolenia o nazwie Ogólnopolskie Regaty Architektów oraz Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz,
– wysłania komunikatów prasowych – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest przygotowywanie i przesyłanie informacji prasowych,
– oferowania Państwu produktów i usług jako realizacja naszego prawnie uzasadnionego interesu w ramach marketingu bezpośredniego,w tym produktów i usług świadczonych przez podmioty z nami współpracujące (Podejmowanie decyzji w sposób zautomatyzowany jest niezbędne w celu zawarcia umowy,
– niezbędnym do zawarcia umowy w oparciu o Państwa zainteresowanie ofertą, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO.

[Okres przechowywania danych]

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Panią/Pana rezygnacji z otrzymywania komunikatów.

[Przekazywanie danych]

Pani/Pana dane osobowe będą przekazane firmie 3DLive s.c. Wojciech Gutowski Andrzej Błoński, ul. Białostoczek 29/31, 15-869 Białystok i mogą być przekazywane podmiotom współpracującym przy organizacji szkolenia o nazwie Ogólnopolskie Regaty Architektów oraz Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz (sponsorom, partnerom wydarzenia).

[Pani/Pana prawa]

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W celu skorzystania z powyższego prawa należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

Dołącz do Sponsorów Regat Architektów 2024!

Dzięki wypracowanej od 13 lat formule, wydarzenie daje ogromne możliwości prezentacji i nawiązania kontaktów z osobami z branży. Firmy zainteresowane współpracą w edycji 2024 r. zapraszamy do kontaktu.


Kontakt dla firm sopnsorskich:


WOJCIECH GUTOWSKI

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2024©  Wszystkie prawa zastrzeżone Ogólnopolskie Regaty Architektów