Ogólnopolskie Regaty Architektów
2018

 

1. Mikołaj Nowakowski
2. M. Ejdys / G. Borowski
3. Katarzyna Michalik
4. Maciej Światopełk-Mirski
5. Tomasz Rogala
6. Maciej Smoliński
7. Andrzej Zygzuła
8. Grzegorz Móżdżyński
9. Piotr Adamiec
10. Marcin Spędzia
11. Kuba Stiller-Romanowski
12. Marcin Golda
13. Kamil Raczak
14. Grzegorz Król
15. Marek Gierasimiuk
16. Marek Pieniądz
17. Maciej Wyszogrodzki
18. Elżbieta Kurjańczyk

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz

2018

1. Adam Dąbrowski
2. Mariusz Galuk
3. Arkadiusz Stefanowski
4. Michał Milbrandt
5. Radosław Standara
6. Jakub Jakimiak
7. Adam Konsencjusz
8. Marcin Baczewski
9. Łukasz Mroczek
10. Jan Krzysztof Hahn
11. Marcin Pałuba
12. Grzegorz Buława
13. Piotr Stefański
14. Arkadiusz Konsencjusz
15. Tomasz Duryński
16. Dominik Gosz
17. Marcin Górski
18. Tomasz Godyń
19. Bartosz Krzemiński

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2017

 

1. Stefan Schleifer
2. Wojciech Januszczyk
3. Marcin Pałuba
4. Maciej Mazurek
5. Jacek Roszyk
6. Jan Krzysztof Hahn
7. Andrzej Zygzuła
8. Wojciech Lizurej
9. Marcin Golda
10. Antoni Szubski
11. Michał Żurek
12. Marcin Ostrokołowicz
13. Radosław Standara
14. Maciej Smoliński
15. Marek Pieniądz
16. Piotr Adamiec
17. Anna Bocheńska – Skałecka

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz
2017

  1. Michał Milbrandt
  2. Konrad Wróbel
  3. Marek Liwski
  4. Aleksandra Kasprzak-Kożuchowska
  5. Adam Dąbrowski
  6. Marcin Baranowski
  7. Piotr Stefański
  8. Arkadiusz Konsencjusz
  9. Jakub Derech-Krzycki
  10. Tomasz Duryński
  11. Arkadiusz Stefanowski
  12. Radosław Guzowski
  13. Maciej Światopełk-Mirski
  14. Mariusz Galuk
  15. Grzegorz Buława
  16. Marcin Górski
  17. Marcin Baczewski
  18. Grzegorz Pacuła
  19. Elżbieta Kurjańczyk
  20. Piotr Rogala


Ogólnopolskie Regaty Architektów
2016

 

1. Jacek Roszyk
2. Stefan Schleifer
3. Wojciech Januszczyk
4. Szczepan Wroński
5. Roman Kaczorowski
6. Maciej Smoliński
7. Tomasz Rogala
8. Radosław Standara
9. Jan Krzysztof Hahn
10. Andrzej Zygzuła
11. Przemysław Ptaszyński
12. Marek Światopełk – Mirski
13. Wojciech Kurzak
14. Piotr Adamiec
15. Paweł Kowalski
16. Michał Żurek
17. Marcin Baczewski
18. Marcin Golda
19. Łukasz Nowak
20. Tomasz Malczyńśki
21. Piotr Rogala

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz
2016

 

1. Jacek Meresta
2. Arkadiusz Konsencjusz
3. Tomasz Duryński
4. Marek Liwski
5. Jarosław Nerko
6. Michał Milbrandt
7. Andrzej Wyszyński
8. Michał Goździk
9. Maciej Światopełk-Mirski
10. Marcin Górski
11. Bartłomiej Jan Korzuchowski
12. Marcin Baranowski
13. Piotr Kordek
14. Jakub Jakimiak
15. Julia Zambrzycka
16. Maciej Ejdys
17. Iwona Zarzycka
18. Sławomir Hapoński
19. Jerzy Ebing
20. Marek Pieniądz

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2015

klasa Phila 880

1. Michał Szymankiewicz /debiut
2. Szczepan Wroński /+0
3. Paweł Nawrocki /-2
4. Julian Surdykowski /debiut
5. Marek Światopełk-Mirski /+5
6. Marcin Baczewski /+2
7. Krystian Mariusz Hamanowicz /debiut
8. Marcin Baranowski /-2

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2015

klasa Antila 27

1. Jacek Roszyk /+4
2. Andrzej Wyszyński /+1
3. Wojciech Januszczyk /+3
4. Andrzej Zygzuła /debiut
5. Paweł Kowalski /+3
6. Marcin Golda /
7. Jacek Miller /
8. Paweł Kochański /+1
9. Piotr Adamiec /+3
10. Maciej Smoliński /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz
2015

klasa Phila 880

1. Jarosław Jończyk /+2
2. Tomasz Rogala /+5
3. Marcin Lisowski /
4. Michał Milbrandt /+3
5. Radosław Standara /debiut
6. Stanisław Niziałkowski /debiut
7. Arkadiusz Walichnowski /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz
2015

klasa Antila 27

1. Roman Kaczorowski /debiut
2. Marcin Grzyb /debiut
3. Zbigniew Szczerbowski /debiut
4. Marcin Pałuba /debiut
5. Jerzy Ebing /debiut
6. Małgorzata Wójcik /debiut
7. Marcin Górski /+6

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2014

1. Paweł Nawrocki /debiut
2. Szczepan Wroński /-1
3. Andrzej Wyszyński /debiut
4. Bartłomiej Grotte /debiut
5. Jacek Roszyk /+5
6. Wojciech Januszczyk /+0
7. Tomasz Rogala /-5
8. Marcin Baczewski /debiut
9. Paweł Kochański /debiut
10. Marek Światopełk-Mirski /-7
11. Radosław Mastalski /debiut
12. Piotr Adamiec /debiut
13. Krzysztof Gosk /debiut
14. Krzysztof Pawlikowski /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz
2014

1. Magdalena Graf /debiut
2. Kuba Soczyński /debiut
3. Jarosław Jończyk /+5
4. Aleksandra Kożuchowska /debiut
5. Adam Dąbrowski /debiut
6. Marcin Baranowski /-6
7. Michał Milbrandt /debiut
8. Paweł Kowalski /debiut
9. Maciej Zębik /+0
10. Paweł Służałek /debiut
11. Małgorzata Zagłoba /debiut
12. Tomasz Brejdak /debiut
13. Marcin Górski /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2013

1. Szczepan Wroński /+0
2. Tomasz Rogala /debiut
3. Marcin Baranowski /debiut
4. Ireneusz Huryk /debiut
5. Barbara Godawska /debiut
6. Wojciech Januszczyk /-4
7. Marcin Lisowski /-6
8. Jarosław Jończyk /debiut
9. Maciej Zębik /debiut
10. Jacek Roszyk /-8
11. Michał Goździk /debiut
12. Szymon Witkowski /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2012

klasa Nautiner

1. Marcin Lisowski /debiut
2. Jacek Roszyk /debiut
3. Marcin Golda /debiut
4. Jacek Miller /debiut
5. Sławomir Hapoński /debiut
6. Magdalena Zielińska /debiut

Ogólnopolskie Regaty Architektów
2012

klasa Phila 880

1. Szczepan Wroński /debiut
2. Wojciech Januszczyk /debiut
3. Marek Światopełk-Mirski /debiut
4. Piotr Miłkowski /debiut